ביקשת, קיבלת! משלוחים חינם על המשחקים לזמן מוגבל! 🚚

הגיע הזמן לקחת חלק מההצלחה מההשפעה מההחשיפה של חובה או חובה

אחרי מיליוני חשיפות, אלפי לקוחות, מאות סטורים של לקוחות מרוצים ושיתופי פעולה עם מעל מאה משפיענים גדולים. החלטנו להנגיש ללקוחות את המשחקים לחנויות ולהביא לכם כעסקים את האפשרות להנות ממוצרים מנצחים עם רווח תפעולי גבוהה

למה מכירת משחקים איתנו?

אחרי תקופה של פרוייקטים שהגיעו לתוצאות מרחיקות לכת שבינהן עבודה עם מאות יוצרי תוכן, מיליוני חשיפות אורגניות בטיקטוק, עשרות אלפי עוקבים ברשתות ומאות אלפי חשיפות אורגניות בגוגל. הגענו להצלחה בדרך ארוכה, שבזכותה, אנחנו יכולים להציע לך את הדרך הקצרה.

אם יש לך חנות משחקים או חנות משקאות או כל עסק שמחפש להחשף לקהל יעד עצום ולהנות מרווחים חסרי תקדים וכל זה בעזרת מכירת משחקים – קמעונאות עם משחקי חברה לכל שעה. אין פה אותיות קטנות, מחירי עתק לחשיפות, מחיר לסטורים ומחיר למקום אסטרטגי באתר שלנו כי הכל תחת קורת גג אחת ובחינם אך רק לקמעונאים שלנו שיהנו מכלים חדשניים ל2022 שיקפיצו את העסק שלהם.

מחיר

נכון לרגע זה נמצאת במחירי השקה לכן כל עסק שיקנה את המשחקים שלנו יהנה ממחיר סיטונאי לפי מחירי ההשקה שלנו ולא לפי המחיר הרגיל מה שנותן יתרון משמעותי למהירי החלטה כי המחירי השקה לזמן מוגבל שלא תגידו שלא אמרנו…

רווחים

שוק משחקי הקלפים והלוח בעלייה אסטרונומית ואתם כקמעונאים נהנים מכך בצורה יוצאת דופן אם זה בחשיפה לעסק שלך דרך מגוון הרשתות שלנו – מדובר פה במאות אלפי חשיפות בנוסף ללקוחות שלנו שיבואו אליך ויחשפו למגוון המוצרים שלך.

ביטחון

יתרון גדול במהלך עבודה עם משחקי חברה לכל שעה הוא הביטחון, בפן השיווקי אפשר לראות זאת בברור במספרים האסטרומים של החשיפות, בעוקבים ברשתות והכי עוצמתי שכל זה בכמה חודשים בלבד…

תמונות מהדרך שלנו

למי מכירת משחקים

מתאים

למי מכירת משחקים

לא מתאים

המוצרים שלנו זה ההצלחה שלך

מה הלקוחות מספרים על משחקי חברה לכל שעה...

לקוחות נאמנים, הם לא רק חוזרים, הם לא פשוט ממליצים עליך, הם מתעקשים שהחברים שלהם יקנו ממך.

גלי נפתלי
גלי נפתלי
[email protected]
Read More
"מטורףףףף באמת ממש אהבתי במיוחד ה18 פלוס חזק ביותר"
אדיר אלעד
אדיר אלעד
[email protected]
Read More
"חובה או חובה משחק ממש טוב מעניין ויצרתי אהבתי מאוד ממליץ לשחק עם חברים יש שם חובות באמת מטורפות!"
ירדן קנטור
ירדן קנטור
[email protected]
Read More
"המשחק חובה או חובה נדיר ,מטורף כיפי ברמות ממליצה בחום !!!"
שיר זטזפינסקי
שיר זטזפינסקי
[email protected]
Read More
"חובה או חובה משחק נדיר באמת וכמו שרשמתי בסטורי זה באמת חובה לכל יציאה"
גאיה אברמוב
גאיה אברמוב
[email protected]
Read More
"אז ככהההה המשחק חובה או חובה פשוט מושלם ברמות הבאתי אותו לחברים שלי בסילבסטר אף אחד לא הבין מה עושים, הסברתי את המשחק והתחלנו לשחק כל חובה הייתה יותר מצחיקה מהשנייה והסטורים פשוט חגגו וזה לגמרי הרים לנו את הערב ממש ממליצה"
שי-לי ויצמן
שי-לי ויצמן
[email protected]
Read More
"קודם כל, חובה או חובה זה משחק מפליל ופותח הרבה דלתות מבחינת זוגיות. דבר שני, המשחק חובה או חובה ממש מעביר את הזמן, בצחוקים, חיוכים, ואני הכי ממליצה על המשחק חובה או חובה לכולם ובכל הגילאים. אני נהנת מהמשחק הזה כל פעם מחדש לא משנה כמה אני מכירה את הכרטיסיות!"
ליאל אליה
ליאל אליה
[email protected]
Read More
"המשחק שלכם חובה או חובה מתאים את עצמו לכל הגילאים החובות לא סאחיות והם מצחיקות ומעניינות ומה שהכי חשוב המשחק מגוון שזה הכי כיף לשחק ככה להרבה זמן, מומלץ רצח!"
גיא שלו
גיא שלו
[email protected]
Read More
"לפי דעתי חובה או חובה משחק ממכר ומעביר ת׳זמן ,כייפי ומאתגר. אני אהבתי מאוד"
הודיה פינטו
הודיה פינטו
[email protected]
Read More
"המשחק חובה או חובה כיף ברמות! שמחה שיש לי אותו וממליצה לרכוש למי שעוד לא רכש. כל חבורה צריכה את המשחק ״חובה או חובה״ שמעביר את הזמן בשניות ומקליל את האווירה"
ליאל ברנס
ליאל ברנס
[email protected]
Read More
"וואלה בהתחלה אמרתי חובה או חובה סתם משחק טעיתי, הוא אחד החזקים! מישהו היה צריך להוציא את זה , זה זורם בקטע מטורף כיף לשחק עם חברים ואחלה של רעיון שאפו"
שחר שלמון
שחר שלמון
[email protected]
Read More
"המשחק מאוד מהנה ושיחקנו בו איזה 6 שעות רצוף זה העביר לנו ממש את הזמן והיה ערב של צחוקים מטורפים"
Previous
Next

טופס הרשמה שאחריו תבינו על איזו הצלחה אנחנו מדברים...

למה אתם מחכים? הגיע הזמן להוסיף מוצרים ויראליים ובעלי רווח תפעולי גבוהה!

השאלות שלך התשובות שלנו

התחרות במשחקי החובה זעומה מה שנותן לכל השותפים הקמעונאים להנות מרווחים עצומים וחשיפה אסטרונומית דרך רשתות השיווק שלנו.

למשחקי חברה לכל שעה יש מעל ל1000 לקוחות בכמה חודשים מה שנותן את האופציה הייחודית לקמעונאים להשיק את המשחקים החדשים שלנו ולהנות מתנועה וחשיפה לעסק שתניב מכירות בנוסף למוצרים שלנו לעוד מוצרים כי קהל היעד יחשף לעוד מוצרים שלך ולפי מחקר גילו שלקוח בא במיוחד למוצר כלשהי מגדיל את העגלה מכיוון שהוא "כבר פה".

המשחקים מוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש לא בהכרח בזכות השיווק האינטנסיבי כי הרי אנחנו משתפים פעולה עם מעל ל100 יוצרי תוכן רלוונטים עם מיליוני לקוחות פוטנציאלים במכלול אלא בזכות הסיבה שהמוצר תואם לצרכיו ופותר הרבה מבעיותיו של קהל היעד מה שמוביל לביקורות טובות אם זה בסטורים ובאינסטגרם שבו מעל ל500 לקוחות שמתוכם יוצרי תוכן גדולים מכל רחבי הארץ שיתפו את המשחק לכל הקהל שלהם באהדה רבה.

נכון לרגע זה כל המשחקים שלנו נמצאים במחירי בשקה והמחיר שהמשחקים יימכרו לכם יהיה מוזל משמעותית גם עקב הנחת ההשקה וגם עקב הסיבה שאתם תקבלו מחיר קמעונאי מיוחד בנוסף להנחות ההשקה ולווי עם המשווק של משחקי חברה לכל שעה שיעזור לכם לנפץ את תקרת הזכוכית במדיה בעזרת הכלים החדשניים והיעילים שלנו.

הרחבות לחובה או חובה

הרחבות שיוסיפו אקשן למשחק חובה או חובה שלכם.

40₪-33₪ למשחק

משחק חובה או חובה +13/+18

משחק שיכניס את הלקוחות שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

80₪-65₪ למשחק

משחק לברים

משחק חובות לבר שיהפוך יציאה שגרתית לבלתי נשכחת.

55₪-45₪ למשחק

דילוג לתוכן