הגיע הזמן לקחת חלק מההצלחה המוגזמת המטורפות המסחררת של חובה או חובה

אחרי מעל ל500 סטורים של לקוחות מכל רחבי הארץ ושיתופי פעולה עם מעל ל100 יוצרי תוכן גדולים, כל הסודות נחשפים…

למה מכירת משחקים איתנו?

אחרי תקופה של פרוייקטים שהגיעו לתוצאות מרחיקות לכת שבינהן עבודה עם מאות יוצרי תוכן, מיליוני חשיפות אורגניות בטיקטוק, עשרות אלפי עוקבים ברשתות ומאות אלפי חשיפות אורגניות בגוגל. הגענו להצלחה בדרך ארוכה, שבזכותה, אנחנו יכולים להציע לך את הדרך הקצרה.

אם יש לך חנות משחקים או חנות משקאות או כל עסק שמחפש להחשף לקהל יעד עצום ולהנות מרווחים חסרי תקדים וכל זה בעזרת מכירת משחקים – קמעונאות עם משחקי חברה לכל שעה. אין פה אותיות קטנות, מחירי עתק לחשיפות, מחיר לסטורים ומחיר למקום אסטרטגי באתר שלנו כי הכל תחת קורת גג אחת ובחינם אך רק לקמעונאים שלנו שיהנו מכלים חדשניים ל2022 שיקפיצו את העסק שלהם.

מחיר

נכון לרגע זה נמצאת במחירי השקה לכן כל עסק שיקנה את המשחקים שלנו יהנה ממחיר סיטונאי לפי מחירי ההשקה שלנו ולא לפי המחיר הרגיל מה שנותן יתרון משמעותי למהירי החלטה כי המחירי השקה לזמן מוגבל שלא תגידו שלא אמרנו…

רווחים

שוק משחקי הקלפים והלוח בעלייה אסטרונומית ואתם כקמעונאים נהנים מכך בצורה יוצאת דופן אם זה בחשיפה לעסק שלך דרך מגוון הרשתות שלנו – מדובר פה במאות אלפי חשיפות בנוסף ללקוחות שלנו שיבואו אליך ויחשפו למגוון המוצרים שלך.

ביטחון

יתרון גדול במהלך עבודה עם משחקי חברה לכל שעה הוא הביטחון, בפן השיווקי אפשר לראות זאת בברור במספרים האסטרומים של החשיפות, בעוקבים ברשתות והכי עוצמתי שכל זה בכמה חודשים בלבד…

תמונות מהדרך שלנו

למי מכירת משחקים

מתאים

למי מכירת משחקים

לא מתאים

טופס הרשמה שאחריו תבינו על איזו הצלחה אנחנו מדברים...

למה אתם מחכים?

השאלות שלך התשובות שלנו

התחרות במשחקי החובה זעומה מה שנותן לכל השותפים הקמעונאים להנות מרווחים עצומים וחשיפה אסטרונומית דרך רשתות השיווק שלנו.

למשחקי חברה לכל שעה יש מעל ל1000 לקוחות בכמה חודשים מה שנותן את האופציה הייחודית לקמעונאים להשיק את המשחקים החדשים שלנו ולהנות מתנועה וחשיפה לעסק שתניב מכירות בנוסף למוצרים שלנו לעוד מוצרים כי קהל היעד יחשף לעוד מוצרים שלך ולפי מחקר גילו שלקוח בא במיוחד למוצר כלשהי מגדיל את העגלה מכיוון שהוא "כבר פה".

המשחקים מוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש לא בהכרח בזכות השיווק האינטנסיבי כי הרי אנחנו משתפים פעולה עם מעל ל100 יוצרי תוכן רלוונטים עם מיליוני לקוחות פוטנציאלים במכלול אלא בזכות הסיבה שהמוצר תואם לצרכיו ופותר הרבה מבעיותיו של קהל היעד מה שמוביל לביקורות טובות אם זה בסטורים ובאינסטגרם שבו מעל ל500 לקוחות שמתוכם יוצרי תוכן גדולים מכל רחבי הארץ שיתפו את המשחק לכל הקהל שלהם באהדה רבה.

נכון לרגע זה כל המשחקים שלנו נמצאים במחירי בשקה והמחיר שהמשחקים יימכרו לכם יהיה מוזל משמעותית גם עקב הנחת ההשקה וגם עקב הסיבה שאתם תקבלו מחיר קמעונאי מיוחד בנוסף להנחות ההשקה ולווי עם המשווק של משחקי חברה לכל שעה שיעזור לכם לנפץ את תקרת הזכוכית במדיה בעזרת הכלים החדשניים והיעילים שלנו.