ביקשת, קיבלת! משלוחים חינם לזמן מוגבל! 🚚

קלפי חובה או חובה משחקי קלפים משחק

התועלת שיש במהלך משחק משחקי קלפים

התועלת של משחק משחקי קלפים

משחקי חברה כמו משחקי קלפים נשמע קצת מוזר במיוחד בעידן הסמארטפונים, שזה באמת אף פעם לא היה קל לשמור על הילדים עסוקים בלי זמן מסך. במיוחד עם כל האייפונים, והאייפדים או כל גאדג'ט אחר שאתה שומר בהישג יד עובד פלאים להרגעת התקף זעם או אפילו לשמירה על הילדים בשקט כל עוד אתה רוצה להביא להם יותר זמן מסך. למרות שלא ניתן להכחיש כי היקף המידע העצום הנגיש באמצעות טכנולוגיה יש פוטנציאל לספק הזדמנויות למידה בלתי מוגבלות לילדים… יש דרך הרבה יותר בריאה לעשות את זה.

מלבד הגבלת זמן המסך, החדרת משחקי חברה לדוגמא משחקי קלפים פופולריים לביתך היא אחד הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות כדי לתמוך בהתפתחות ילדך.

אבל אנחנו יודעים מה אתה חושב – האם משחק קלפים יתקבל היטב בבית? ובכן, תשמחו לשמוע כי משחק הקלפים הישן הרגיל שהיה מקור הבידור העיקרי שלנו לפני עידן הסמארטפונים עבר גם הוא דרך ארוכה. 

משחקי הקלפים הפופולריים ביותר הם לא רק כיף, אבל הם גם מספקים לילדים ומבוגרים עם טון של יתרונות בריאותיים וחברתיים!

למה אתה צריך להשקיע במשחקי חברה לכל שעה עבור משק הבית שלך?

שמירה על אוסף של משחקי קלפים פופולריים לדוגמה חובה או חובה חבויים בבית שלך הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור כל המשפחה שלך. במקום לחשוב על זה כבזבזן, אתה באמת רק משקיע בכלי שיש לו פוטנציאל לחזק את היחסים בין בני משפחה, יחד עם רשימה ארוכה של יתרונות חברתיים ובריאותיים לכל חבר בנפרד.

על פי הוול סטריט ג'ורנל, משחק קלפים עם הילדים שלך יכול לתמוך בהתפתחות שלהם על ידי לימוד חשיבה אסטרטגית, שיפור כישורי הזיכרון שלהם, בניית ביטחון וחיזוק קשרי משפחה.

כיצד להכניס משחקי קלפים פופולריים לביתך?

קח את הדברים בחזרה לזמן הרבה יותר פשוט, כאשר כולם לא החזיקו וריאציה כלשהי של מסך מחשב מול הפנים שלהם 24/7.

דרך נהדרת להתרגל למשפחה שלך לשחק במשחקי קלפים בבית היא לרשום ולתכנן כמה ערבי משחק לתוך לוח השנה. או פשוט לשמור אותם בסביבה, כך שאתה יכול להביא אותם בכל פעם שאתה מרגיש כמו שאתה והמשפחה שלך יכולים לקיים מפגש כיפי.

כולנו עסוקים. עם ההמולה והתהמולה של חיי היומיום, יכולנו לראות את בני המשפחה שלנו בכל יום, אבל זה לא בהכרח מתורגם לבילוי זמן איכות ביחד. ליצור הרגל לגרום לכולם לנטוש את הטכנולוגיה לבלות כמה שעות מדי פעם לשחק במשחקי קלפים יחד.

מה משחקי חברה לכל שעה יכול להביא לך לבית

החלק הטוב ביותר במשחקי קלפים עם המשפחה שלך? אלו הרגעים היקרים שיהפכו לזכרונות ארוכים עבור ילדיכם כשיגדלו.

עליך לקחת בחשבון מספר גורמים לפני ההשקעה במשחק קלפים עבור הבית שלך. שאלה גדולה שאתה חייב לשאול את עצמך לפני שאתה הולך קדימה עם החלטת הרכישה שלך היא: מה המשחק המסוים הזה יכול להביא לבית שלי?

דבר חשוב נוסף שאתה חייב לקחת בחשבון הוא קבוצת הגיל של השחקנים בבית שלך. כי הדבר האחרון שאתה רוצה זה להביא הביתה כמה משחקי קלפים שהילדים חושבים שהם עלובים. אתה רוצה לבחור משחק קלפים שבאמת גורם להם להתרגש. אחרת, הם לא הולכים להיות מעורבים עם המשחק וזה הופך לבזבוז של כסף.

מה המשחק חובה או חובה יכול להביא לך לבית

לדוגמה, משחק קלפים כמו חובה או חובה יש ערך בידור גבוה עבור ילדים ומבוגרים כאחד. ללא קשר לגילך, יש דבר אחד משותף לכולנו – אנחנו אוהבים לשמוע אנשים אחרים אומרים עלינו דברים טובים, עושים דברים מצחיקים וכיפים והכי חשוב מחייכים!

משחק כמו חובה או חובה שובר ביעילות את הקרח ואת המחסומים בתקשורת שיכולים להתבטא במערכות היחסים שאנו חולקים עם בני משפחה אחרים.

יש לך משהו נחמד שתמיד רצית להגיד למישהו במשפחה שלך, לעשות משהו מצחיק והתביישת ואפילו להוציא את המשוגע שבך!? תגיד את זה עם חובה או חובה! משחק קלפים זה מעודד תקשורת עם שאר המשתתפים ומחזק את הקשר בינהם דרך שאלות ומשימות כפיות.

חובה או חובה מתאים לשחקנים ברוב הגילאים, שזה חשוב מאוד כשמדובר יצירת מערכות יחסים בריאות.

בני משפחה או חברים קרובים או רחוקים גם מקבלים הזדמנות להתחבר זה לזה ברמה עמוקה יותר על פני חוויה חיובית משותפת. להתשחרר ולהפתח עם החברים ובני המשפחה יכול לעזור לכל בני הבית והחברים להרגיש מוערכים וקרובים יותר מתמיד.

יתרונות בריאותיים וחברתיים של משחק משחקי קלפים בבית שלך

משחק במשחקי קלפים היא אחת הדרכים הקלות ביותר לאמן את המוח שלך. על פי המחקר, יש קשר בין משחק במשחקי קלפים ונפח מוח גבוה יותר באזורים מסוימים של המוח מקבל את הילדים שלך לנטוש את הגאדג'טים עבור משחק מהיר. שמשחק מהיר זה יכול לעזור להם לשפר את הזיכרון שלהם, לשפר את הריכוז שלהם, ולספק להם מנה בריאה של אינטראקציה חברתית!

משחקי קלפים מצדיקים צורה בריאה של אינטראקציה חברתית אשר באמת לא ניתן לשכפל על ידי משחקים חינוכיים אחרים שהם יכולים לשחק בעצמם או באינטרנט.

ילדים נחשפים לאינטראקציות פנים אל פנים תוך כדי משחק במשחקי קלפים עם שחקנים אחרים, אשר מחזיק ערך עצום כשמדובר בשיפור הכישורים החברתיים שלהם.

עם משחק כמו חובה או חובה, כולם הולכים עם חיוך על הפנים. משחק קלפים זה כיף משפר את ההערכה העצמית ואת האינטליגנציה החברתית ומעודד ומעלה את הביטחון של ילדים ומבוגרים.

להפוך את משחקי חברה לכל שעה בבית למסורת משפחתית חדשה!

זה אף פעם לא רעיון רע לשמור מספר של משחקי קלפים פופולריים בבית, מאז כולנו יכולים להפיק תועלת מלבלות יותר זמן איכות עם בני המשפחה שלנו. מלבד ערך בידור גבוה, משחקי הקלפים הפופולריים ביותר נועדו לאמן את המוח שלנו תוך מתן לנו הזדמנות להתרועע עם שחקנים אחרים.

להפוך את זה להרגל לתזמן ערבי משחק רגילים בבית או פשוט להוציא משחק קלפים כאשר אתה מרגיש הרגשות כמו לחץ, שחרור או שמחה עם החברים או המשפחה שלך!

Photo from Pexels

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן