שירות נקודות חלוקה של צ'יטה

ניהול ותפעול מערכת נקודות החלוקה מתבצעת ע"י חברת צ'יטה שליחויות מהחברות המובילות בתחום ההפצה לאתרי מסחר אלקטרוניים גם בעזרת נקודות חלוקה וגם בעזרת משלוחים.

1100 נקודות חלוקה בפריסה ארצית

איסוף החבילה בזמן שנוח לך –
ללא תורים מיותרים או המתנה לשליח בבית. במשחקי חברה לכל שעה אתם יכולים לעקוב אחר המשולחים שלכם בכל רגע נתון.

זול קל מהיר ופשוט

שימוש באופציית נקודות האיסוף של צ'יטה הינה המשתלמת ביותר. בסיום הקנייה באתר משחקי חברה לכל שעה פשוט בחר במשלוח נקודות איסוף של צ'יטה. הודעת SMS תשלח אליך ברגע שהחבילה תגיע למרכז השירות.

אודות החברה

כמה מילים על חברת צ'יטה שליחויות

חברת שליחויות צ'יטה נוסדה בשנת 1997. החברה חרתה על דגלה סטנדרטים גבוהים של אמינות ומצוינות בשירות, וחשוב מכך – היא עומדת בהם ללא לאות בכל שנות קיומה. החברה נמצאת כיום בחמישייה הפותחת של חברות הבלדרות הגדולות ביותר בישראל, ומעסיקה כ-370 בלדרים, וכעוד 100 עובדי מנהלה.

צ'יטה - ראשונים במשלוחים לכל רחבי הארץ

לחברה 8 סניפים במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ – קריית אתא, עמק חפר, פתח תקווה, שוהם, לוד, צרעה, עומר ואילת. זאת, על מנת להבטיח הגעה מהירה ויעילה לכל מקום ומקום בארץ, בפרק זמן קצר. סניפינו פועלים בשיתוף פעולה מלא, עם מערכת מידע ממוחשבת ומתקדמת אחת.

צ'יטה - ראשונים בטכנולוגיה מתקדמת

לחברה צי חדיש ומתקדם ביותר של מאות כלי רכב מגדלים וסוגים שונים- החל מרכבים מסחריים קטנים וגדולים, וכלה במשאיות 15 טון. כל כלי הרכב מצוידים במערכות ניווט לווייניות מתקדמות, לצורך ייעול השירות.