להפוך את היציאות לבר שלך לחוויות! לרווחיות יותר! לבלתי נשכחות!

למה אנחנו?

ב2021 כבר אין עוררין על כך שחלק בלתי מבוטל מהפעילות השיווקית של עסקים מתנהלת דרך האינטרנט. הצרכנים נמצאים שם, המפרסמים הגדולים כבר שם, המתחרים שלכם גם הם שם, וזה אומר דבר אחד: אם אתם לא שם – אתם לא קיימים. אבל אל תדאגו בקרוב הכל הולך להשתנות כי אחרי שתראו את הפתרונות שלנו, המחירים שלנו והתוצאות שלנו אתם תבינו מהי הדרך להצלחת הבר שלכם.

החזון

אנו כעסק שמתמקד בברים וברים בלבד רואים את עצמנו כאחראים להובלת הברים קדימה בישראל ובסופו של דבר להגיע להגשמה של הבר שלך כי אין הרגשה יותר טובה מזו… התשוקה שלנו היא לבנות מחר יותר טוב לבר שלכם, ללקוחות שלכם ולכם.

תוצאות

אחרי תקופה של פרוייקטים שהגיעו לתוצאות מרחיקות לכת שבינהן עבודה עם מאות יוצרי תוכן, מיליוני חשיפות אורגניות בטיקטוק, עשרות אלפי עוקבים ברשתות ומאות אלפי חשיפות אורגניות בגוגל. הגענו להצלחה בדרך ארוכה, שבזכותה, אנחנו יכולים להציע לך את הדרך הקצרה.

ניסיון

בנוסף לתוצאות שהוצגו בפניכם ערכנו מחקרים, קראנו מאמרים, בדקנו דפוסי התנהגות של אנשים בברים והגענו לאסטרטגיות ושיטות חדשניות המבוססות מחקר אשר נועדו לקחת את הבר שלך למקום שהוא צריך להיות בו.

טעימה מדברים שעשינו

למי שיווק, קידום ופרסום הבר

מתאים

למי שיווק, קידום ופרסום הבר

לא מתאים

המדריך לבר הויראלי

המדריך לבר הויראלי הינו 10 נושאים קריטיים לקידום הבר שלך שהברים המצליחים לא רוצים שתדעו! המדריך כולל את כל הכלים וכל הסודות שבר צריך בשביל להעלות לשלב הבא בפן השיווקי, הקידומי והפרסומי. במדריך נמנים הנושאים (מתוך 10): איך לעשות שיתופי פעולה ביעילות, איך להגדיל שווי הזמנה ממוצע ואיך להביא לקוחות חוזרים. נשמע חלום אה? תראו פרק אחד מהמדריך ותבינו שלהביא לקוחות עד שאין מקום ב2021 זה ריאלי מתמיד.

הדרך היחידה להשיג את המדריך נכון לרגע כתיבת שורות אלו הוא בקניה של אחת מהחבילות למטה (Pro/Elite) לאחר חלוקת 100 מדריכים (נשארו 89) הוא ימכר במחיר הבסיס שלו (2497₪)!

לפרק חינם מהמדריך לבר הויראלי (המדריך היחידי והפרקטי ביותר בארץ שמלמד באמת איך להגיע למצב שיש יותר מדי לקוחות) לחצו למטה ואל תשכחו שכל שניה בלי המדריך זה עוד שקל שאתם מפסידים למתחרים שלכם!

משחק לברים ומחירי השקה (לעסקים בלבד)

לראשונה בישראל משחק ייחודי שנועד לשים את הבר והלקוחות שלכם במרכז היציאה. המשחק מקדם את הבר שלכם בעשרות דרכים שונות בפן השיווקי, הקידומי והפרסומי ובו זמנית הלקוחות שלכם נהנים מחוויה עוצמתית ובלתי נשכחת.

BASIC

50 משחקים

50₪ למשחק

PRO

100-250 משחקים

40₪ למשחק

ELITE

251-500 משחקים

35₪ למשחק

לכמויות גדולות יותר במחירים יותר אטרקטיביים ניתן לפנות אלינו בטופס זה.

השאלות שלכם התשובות שלנו

אין פה בכלל השוואה… אנחנו למדנו וחקרנו את תחום הברים בישראל והחזון שלנו הוא להתמקד בתוצאות של הבר שלך ולהפוך אותו ליצירת אומנות שמלאה ומכניסה לקוחות מדי יום. איך שגרי קלר אמר "אתה צריך לעשות פחות דברים כדי להשפיע במקום לעשות יותר דברים עם תופעות לוואי".

אחרי מאות יציאות לברים תמיד השאיפה הייתה להנות יותר ביציאות, כי שהחיים נותנים לך לימונים תכין מהם לימונדה. לפני תקופה הבחנתי בכתבה בגלובס ולאחרונה בנוספות אשר כותבות "קצב סגירת הברים הוא בין הגבוהים בענפי המשק" "פתיחת בר הינו עסק מסוכן" לא יכלנו להישאר אדיש

כאן אין לנו מספיק מקום לחשוף את כל היתרונות וההשפעות של המשחק "חובה או חובה גרסת הברים" על הבר שלך אז נקצר, זה המשחק היחידי מסוגו בישראל שנועד לקדם ברים בפן השיווקי, הקידומי והפרסומי ובו זמנית ליצור ללקוחות שלך חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת. לחץ כאן כדי לקרוא עוד.