מאחורי הקלעים של משחקי חברה לכל שעה

נעים מאוד, אני דין סהר. בעבר חולם, בהווה מגשים חלומות. בזכות משבר הקורונה החלטתי שאני מגשים חלום ישן-חדש ובונה מותג שכולו אהבה, בדיוק כמו שאני חלמתי. העסק קם ונבנה מתוך אהבה אינסופית להאפשרות להביא לכם למפגשים חוויה מעצימה, מצחיקה, מרגשת, מאתגרת ושונה מכל דבר שעשיתם. המשחקים נוצרים על ידי משחקי חברה לכל שעה. החזון של המשחקים הוא להביא למצב שגם בעידן הדיגיטלי תהיה האפשרות להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה. המשחקים מעוצבים בצורה ייחודית ומחושבת לאחר סינונים רבים כדי להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה ולשבור את הקרח בין חברים או אפילו בין אנשים שנפגשו לראשונה. בעזרת משחק זה הקשה הופך להיות קל.

 

נעים מאוד, אני דין סהר. בעבר חולם, בהווה מגשים חלומות. בזכות משבר הקורונה החלטתי שאני מגשים חלום ישן-חדש ובונה מותג שכולו אהבה, בדיוק כמו שאני חלמתי.


העסק קם ונבנה מתוך אהבה אינסופית להאפשרות להביא לכם למפגשים חוויה מעצימה, מצחיקה, מרגשת, מאתגרת ושונה מכל דבר שעשיתם. המשחקים נוצרים על ידי משחקי חברה לכל שעה.


החזון של המשחקים הוא להביא למצב שגם בעידן הדיגיטלי תהיה האפשרות להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה.


המשחקים מעוצבים בצורה ייחודית ומחושבת לאחר סינונים רבים כדי להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה ולשבור את הקרח בין חברים או אפילו בין אנשים שנפגשו לראשונה. בעזרת משחק זה הקשה הופך להיות קל.

המוטו שלנו

הצטרפו לקהילה הכי מצחיקה, מטורפת ואוהבת בישראל!

המספרים מדברים בעד עצמם...

0
חשיפות ברשתות
0
חשיפות לאתר
0
סטורים שלכם
0
עוקבים ברשתות